Aferin Bana!

Çocuklar için yabancı dil olan Rusça -
bizimle kolay ve eğlenceli!

RU
"Özgür merak, dil öğrenimi için korkunç bir zorunluluktan daha önemlidir".
Aziz Avgustin
Yöntem yazarlarıyla tanışın
Üç yıl dünyanın her yerinden binlerce çocuğun Rusça'yı kolay ve eğlenceli öğrenebilmesi için "Aferin Bana!" adlı eğitim kompleksi oluşturma projesi üzerinde çalıştık.
İrina Balcı
Yazar
Çocuklar için "Aferin Bana!" eğitim kursunun yazarı İrina Balcı - Lomonosov Moskova Devlet Üniversitesi Filoloji Fakültesi mezunu, Amerika Koleji (Advanced Training Institute ) ve Fransız Üniversite Koleji (Université Paris II, Université Aix-Marseille III), üç yabancı dile sahip, Bahçeşehir Kolejinde yabancı dil olarak Rusça öğretiyor, Antalya'daki Rus Sanat ve Kültür Derneğinin Başkanı, çift anadilli dört çocuk annesi.
Nadejda Balcı
Ortak Yazar
Çocuklar için "Aferin Bana!" eğitim kursunun ortak yazarı Nadejda Balcı – çift anadilli, çift anadil ve çift yabancı dile sahip, Bahçeşehir Koleji mezunu, Ege Üniversitesi öğrencisi, çocuklara Rusçayı yabancı dil olarak öğretip özel pratik yapmaktadır, Nadejda - Antalya'daki Rus Sanat ve Kültür Derneği'nde Rusçanın yurttaşların çocukları arasında Rus dilinin korunması ve yaygınlaştırılması için gençlik konseyinin üyesidir.
Çocuklar için yabancı dil olan Rusça "Aferin Bana!" yöntemi yazarların annesi ve büyükannesi, matematik öğretmeni ve Moskova'daki 463 numaralı okulun eski müdürü olan Nadejda Mikhailovna Popova'ya adanmıştır.
Aferin Bana!
yöntemi hakkında
Bu kurs kimin için?
"Aferin Bana!" özel eğitim kursu Rusça konuşulan ortamın dışında yaşayan çift anadilli ve yabancı çocuklar için Rusça'yı yabancı dil olarak öğrenmek için yeni bir yaklaşım temsil eder. Yabancı çocuklar, düzenli olarak haftada 2-3 sefer ders yapılarak 4 akademik yılda kursu başarıyla tamamlayacaklar. Önerilen yaş grubu: 6-12 yaş. Çift ana dilliler okuma-yazma kitabını okul öncesi yaşta öğrenmeye başlayabilirler. Çift ana dilliler aynı kursu 3 akademik yılda başarıyla bitirebilirler.
Kurs yöntemi
"Aferin Bana!" özel eğitim kursu temel fonetik, morfoloji ve sözdizimi bilgisini vermektedir, Rusça dilinin çalışılmasını bilinçli hale getirir ve ona sadece eğitici değil, aynı zamanda gelişen karakter kazandırır. Çocuklarda doğru ses formülasyonuna özellikle dikkat edilir. Kelime seçimi, çocukların temel kelime hazinesiyle eşleşir. Kursun yöntemi, ilkokul çağındaki çocuklarda bulunan doğal bilişsel ilgiye dayanmaktadır.
Ders kitapların yayınlanma planı
"Aferin Bana!" Kursundaki her çalışma yılı için eğitim seti, detaylı öğretim yöntemi ve yanı sıra çeşitli didaktik materyal geliştirilmiştir. Eğitim setinin yayınlanma planı 4 yıla bölünmüştür:
1. eğitim yılı: "Aferin Bana!", Okuma-Yazma kitabı – Eylül 2020.
2. eğitim yılı: "Aferin Bana!", 1 – 2021.
3. eğitim yılı: "Aferin Bana!", 2 – 2022.
4. eğitim yılı: "Aferin Bana!", 3 – 2023.
Birinci eğitim bileşenler şu an satışta.
Sonra ne olacak?
"Aferin Bana!" kursu etkili bilişsel çapa yöntemi ve olumlu duygusal bileşenleri bulunduran yeni bir eğitim sistemi sunmaktadır, bunun sayesinde çocukların yeni bilgileri kolayca aklında tutmasına ve anlamasına yardım etmektedir. Eğitimin düzenli olması çocuklar için çok etkili olduğunu biliyoruz, bu nedenle, ilkokul için yabancı dil olarak 4 yıllık Rusça kursuna ek olarak, okul öncesi çocuklar için bir ders kitabı ve ortaokul için 4 yıllık bir kurs geliştiriyoruz.
Aferin Bana!
Yöntemimizin avantajları:
1
YENİ NESİL ÖZELLİKLERİ
Kursun yöntemi, ilkokul çağındaki yeni nesil çocukların bilişsel yeteneklerinin simbiyozunun kullanımına dayanmaktadır ve yeni neslin çocuklarının psikolojilerin özelliklerini hesaba katarak dil bilincinin temelleri
2
MALZEME ÇEŞİTLİLİĞİ
"Aferin Bana!" eğitimin ayrılmaz bir parçası olan çeşitli didaktik materyallerle sağlanan benzersiz bir Rusça kursudur: alfabe, okuma, tematik ve bingo kartlar, oyunlar, ses ve video kayıtları, ayrıca Smart Board için slaytlar
3
KOLAY DERS HAZIRLIĞI
Derslere hazırlanmak artık çok basittir - öğretmen kitabındaki adım adım talimatlar, didaktik ve ekteki bulunan fotokopi için hazır malzlemeleri kullanarak etkili dersler oluşturmanıza yardımcı olacaktır
4
ÖĞRENMENİN DEVAMLIĞI
Çocuklar için kursumuz "Aferin Bana!" İlkokulun 4 sınıfına karşılık gelen dört seviyesi vardır. Devamı olarak, okuldan önceki eğitimi için bir giriş kursu ve ortaokul için bir seri ders kitabı hazırlanmaktadır
5
ÇOK TARAFLI DESTEK
Aferin Bana!" kursun yazarları çocuklarla sürekli çalışma deneyimi ile kanıtlanmış, yönteminin etkinliğine güveniyor. Seminerler, kurslar, master klas, düzenliyoruz ve her zaman tüm sorularınızı cevaplamaya hazırız
6
DÜNYA ÇAPINDA TESLİMAT
"Aferin Bana!" bileşenlerini satın almak çok basit. Sipariş verin ve sipariş için ödeme yapın, biz ise dünyanın her yerinde size kitap ve kılavuzları teslim edeceğiz. Yazarların, kurs bileşenlerini dağıtma münhasır hakkı vardır
"Aferim Bana!" Okuma Yazma Kitabı
Rusça'yı yabancı dil olarak öğrenmenin ilk yılı

Aferin Bana!" Okuma Yazma Kitabı Rusçayı yabancı dil olarak yabancı, çift dilli ve Rusça okuma yazmayı bilmeyen çocuklar için öğretmenin ilk yılı için tasarlanmıştır. İlk öğretim yılının programı, Rus dilinin ses ve harflerinin çalışılmasına, doğru telaffuzun edilmesine, ayrıca okuma ve yazma kurallarına aşina olmaya adanmıştır. Öğrenciler konuşma bölümlerine, sayı ve cinsiyet kavramlarına aşina olacaklar. Ek olarak, çocuklar 10 sözcük konusunu eğlenceli bir şekilde öğrenecek ve en az 200 kelimelik temel bir kelime haznesi sağlayacak.

Eğitim kitinde: Okuma yazma kitabı (çıkartmalı ders kitabı ve not defteri), öğretmen kitabı, alfabe kartları, okuma kartları, tematik kartlar ve loto setleri. Tüm materyaller derslerde aktif olarak kullanılmaktadır ve yazarın "Aferin Bana!" Kursunun ayrılmaz bir parçasıdır.
KATALOG
2020 Baskıları
YORUMLAR
Bizim hakkımızda
Kolejimizde ikinci yabancı dil olan Rusça öğretme programı 'Aferin bana!' başarıyla kullanılıyor. İlkokul öğrencilerimiz Rusça derslerine zevkle katılıyor ve iyi sonuçlar gösteriyorlar. Harika bir yöntem!
Sergül ÇAMUR
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü İlkokul Müdür Yardımcısı, Antalya
Yabancılara Rusça eğitimi Rusya'nın imajı için çok önemlidir. Yabancı dil olarak Rusça 'Aferin bana!' yöntemi - uluslararası düzeydeki ders kitaplarla eşit seviyede, modern, yüksek kaliteli bir yayın. Yazarlara iyi bir iş için tebrikler!
Karina İKAYEVA - DÜZÇİMEN
Rus Kulür ve Enformasyon Merkezi ve Rusça Eğitimcileri ve Tercümanları Derneği başkanı, Ankara
Rusça Antalya'da popüler bir dil olduğundan dolayı okulda kızım için ikinci yabancı dil olarak Rusça'yı seçtim. Rusça'nın zor bir dil olduğunu biliyorum. Ancak Bahar birinci sınıfta olmasına rağmen harfleri, kelimeleri ve şiirleri eğlenceli bir şekilde öğreniyor. Rusça derslerinden memnunum!
Mürüvvet AKIN
Birinci sınıf Rusça öğrencinin annesi, Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü, Antalya
Yabancı dil olarak Rusça 'Aferin bana!' eğitim yöntemi çocukların ilgi alanındaki doğal bilişsel yeteneklerini kullanmaya izin veriyor. Sevimli imajlarla, bol bol oyunlarla renkli ders kitapların ortaya çıkması ne kadar harika. Yöntemin yazarlarına devamlı yaratıcı başarılar diliyorum!
Mariia KOSTAREVA
Çocuk ve aile psikolog, Antalya
Başarılar diliyoruz!
Çocuklara öğretmek - onların kalplerine dokunmak demek, verdiğiniz eğitimi o zaman sıkıcı derslerden heycanlı bir maceraya dönüşür ve hayat için öğrendikleri konular favori haline gelecektir.

Şakir ULUÇAY
Teşekkürlerimiz
Yeni nesil eğitimine destek veren değerli insanlar:
Enver YÜCEL
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları'nın Yönetim Kurulu Başkanı
Giresun - İstanbul
Şakir ULUÇAY
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları'nın Akdeniz Bölge Koorditatörü
Antalya
Karina İKAYEVA - DÜZÇİMEN
Slav Dilleri Eğitimcileri ve Tercümanlar Derneği ve Rus Kültür ve Enformasyon Merkezi Başkanı
Vladikavkaz - Ankara
Mariia KOSTAREVA
Çocuk ve Aile Psikolog
Ekaterinburg - Antalya
İrina ÇOMAK
Rusça Öğretmeni
Moskova - Antalya
Serkan ÇELİK
İş Tanıtım Danışmanı
Antalya
Partnerlerimiz
İşbirliği yapmaktan memnunuz
İLETİŞİM
ilginizi çeken soruları cevaplamaya hazırız
+90 541 414 40 07 İrina (Whatsapp)
+90 541 414 05 07 Nadejda (Whatsapp)


info@yamolodets.com
Antalya, Türkiye
Düğmeye tıklayarak, kişisel verilerin işlenmesine izin veriyor ve gizlilik politikasını kabul ediyorsunuz.
HAKLAR
  • Rus Telif Hakları Sahipleri Derneği COPYRUS tarafından tescillenmiş Tescil ve Muhafaza Belgisi No: 020-010302-010302.
  • Antalya
  • Türkiye
  • 2020
HAKLAR
  • Bu kitabın tüm yayın hakkı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası gereğince yazarlarına aittir. Kısmen de olsa yazarlarından yazılı izin alınmadan alıntı yapılamaz, digital ortama aktarılamaz. Kitap planı ve içeriği kullanılamaz.
İLETİŞİM
  • Whatsapp:
  • + 90 541 414 40 07 İrina
  • +90 541 414 05 07 Nadejda
  • E-mail:
  • info@yamolodets.com